League of Legends Bilgilendirme Oyun Konuları

Lol adıyla bildigimiz dünyada neredeyse herkes tarafından oynanan en popüler oyun sorunları ve konuları hakkında sizlere bilgi vermek istedim Sevgili arkadaslar.

Bildigimiz gibi heycanla oynadıgımız lol oyunu artık kendini yenilemiş ve minyonlarca kullanıcısına sahip olan League of Legends oyunu hakkında sizlere bazı ban sorunları hakkında bilgiler vermek istiyorum.

UZUN zamandır benimde oynadıgım hesabım vardı İsmi (AVCIZED) çogu kişi bilir bu hesap 30 lv olup yaklasık 1500 tl çivarında nakit çekilip herolar alınmıştır.

onca emekler verilip onca paralarınız boşa gidiyor nasılmı ? hemen kısaca özetleyelim lol kostüm League of Legends Rp satın alma gibi sorunlarıyla karsı karsıya gelebilirsiniz. lol oyun içinde rp satısı alma ve kostum alma yaparsanız hiç bir sorunla karsılasmadan oyuna devam edersiniz. bunları ücretsiz yollardan halletmek isteyen bazı arkadaslarımız var birde bunlara alet eden Hackerler diyelim kostüm hilesi programları olusturup sizlere ücretsiz kostüm görünümü sağlayan bu programlar yasaklıdır. durumu olmayan arkadaşlarımız oyun içerisinde güzel bir görünüş olsun diye bu programları kullanmakda sizlere uyarım bu tür işlere kalkısmayan hesaplarınız takip edilip banlanmakda.

Lol Mk lol gibi oyun programlarından uzak durmanız. örnek vermek gerekirse benim yegenim  mk lol programı kullandıgı için onca emek verdigim hesabım 100 yıllıgına banlandı sizlerinde banlanmasın diyıyorum bu yazımda sizler içindir herkesi kullanmamaya inandıramam belki ama 3 5 arkadasımı geri çevirdimse ne mutlu bana. paranız yoksa arkdaslar normal oyun içinden oyun oynayarak ücretsiz kostüm hero kutusu ve anahtar toplayarak bunları yapabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!