Ofsesli.com Hoşt Fazla Havlama

Ofsesli.com site sahibi herkimsen kimsin tın.. seni alır o çok arayıpda aldıgın of sesli, domaini kıçına sokarım erkeklik yapıcaksan adam gibi karşıma çıkda yap göreyim tıpanı senin! sanal alemde kıçı kırık domainlerle bana burda fazla havlama hakkımızdaki yazdıgın yazıları okudum Yok pkk sitesi Yok köpekler felan hayırdır lan. ne koydumda sana bu kadar seni kızdırdı klavye arkası hakkımızda yaz gönderle olmuyor bu işler.

Ortalama Yaş sınırı 15 16 olan bu şahısa sizce ne demeli? veled mi yoksa bebe mi! siz karar verin realde bi boka sahip olamayan karaktersiz kişiliksiz böle itler sanalda 30 tl bir domainle aptal gibi onun bunun sitesine salakça bloglar atarak kendini etiket etmeyide nasıl başarıyor degilmi. sanal veledleri sizi pkk diyorsun ya asıl pkk sizsiniz a.q bitmek bilmeyen soyu tükenmeyen it sürülerisiniz anca böle karı gibi kuyrunu bacak arasına almış itler gibi havlayup durursunuz tıpanız yemezki yüz yüze gelmeye. yiyemiyecegin y…. altına yatma fazla anladınmı koçum.

Sesliyetikla, seslichatde, siktiri boktan isimlerle bana blog yapma. ofsesli.com sitesi sahibi veya her kimsen akıllı ol o kuş beyninle bana bloglarla yok şölesiniz yok bölesiniz. yazarak kendine güldürme varsa isbat elinde pkk diye çeker yollarsın resmini videosu anlar herkes boş boş konusup o değerli vaktini itleşmek için harcama sana diyeceklerim bukadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir