RaMazan Bayramı

RaMazan Bayramı

11 ayın sultanı Olan Ramazan ayının bitmesiyle birlikde ramazan bayramı geldi çattı. İslam alemi için anlam ve önemi çok büyük olan Ramazan Bayramı mesajları günün en çok merak edilen konulardan birtanesi. Bu özel günde eşine dostuna ailesine bayram mesajı yani 2017 bayram mesajları, göndermek isteyenler için hazırladığımız konuda birbirinden anlamlı bayram mesajlarına buradan ulaşabilirsiniz.

  1.  Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.
  2.  En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…
  3.  Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…
  4.  Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.
  5.  En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı’ndaki gibi güzel olsun… Bayramınız kutlu olsun…
  6. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.
  7. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.
  8. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramız kutlu olsun..!
  9. Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
  10. Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

www.SesliSitesi.Com Ailesi Olarak. Tüm Müslüman Aleminin Mübarek Ramazan Bayramı kutlar ve her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir