Sesli chat Sıralamasında Düşüş

Merhabalar: Bu sorun ile karşı karşıya gelen dostlarıma paylaşımda bulunmak istiyorum. Google algoritmasına bakıldığında bazen düzensiz bir yol izleniminde bulunduğunu görebiliriz.

Buda sitelerimize olumsuz yönde etki ettiğini belirtir. Özellikle Sesli chat sıralamasında sıklıkla rastladığım bazı hususlar bunlardır;
Erotizm içeren siteler ve çeşitli yanıltıcı yöntemler ile yükselmeleri beni üzüyor. Kalite denildiği zaman benim düşüncem şu yöndedir; Zengin Faydalı içerik, Kullanışlı sistem, Algılanabilir dil özelliği, Özenli görüntüsü ve sağladığı hizmettir.
Ama bakıyorum ki bu saydığım özellikler hükmünü yitirmiş yerine aksi durumda olanlar yer edinmiştir. Sıralamada biz Seslisitesi.com platformu olarak bir zamanlar ilk sayfada iken şuan gördüğüm görüntü hiç de iç açıcı değil.
Fark yaratmak yönünde etkin rol oynadığımızı göstermenin gayesinde olduğumu belirtmek isterim. Herkes sıradan Paylaşımlar yaparken ben kullanıcılarıma faydalı ve yararlı içerik sunmayı tercih ettim. Bizi beğenerek takip edenler de oldu, Çekemeyip blog atanlar da oldu biz olanlara aldırış etmeden yolumuza devam ettik.
Arama motorları bizi bu seviyeye düşürmesi içindeki hevesi de yitiriyor zaten yavaş yavaş.
Platformumuza vermiş olduğum emeklerin karşılığı olan Pagerank seviyemde ilk yükseliş oldu ardından yeni bir güncellemede düştüm. Aslında bazen diyorum ki Hiç ilgilenme ne olacaksa olsun ama bazen de işte olmuyor. Onca vermiş olduğum günlerini zamanın, gecelerin anısı geliyor aklıma.. Ardından hayır yola devam et durma diyor. Bende dur durak bilmeden elimden geldiğince faydalı paylaşımlar yapıyorum. Demiyorum ki Yok sesli sohbet üzerine makalelerim olsun.
Farkındaysanız sitemiz sohbet sitesinden çok faydalı makaleler ile dolu. Sağlık kategorisinde yer alan makalelerimiz, Moda kategorisi, Haber, Ticaret, Hukuk ne ararsanız bulabileceğiniz bir portal olduk ama bunun farkında olmayan sadece arama motorları sanırım.
Söyleyeceklerim bu kadar ile sınırlıdır. Şimdi İsterse İlk sayfada olayım isterse de Hiç sıralamada görünmeyeyim inanın zoruma gitmez. Ben emeklerimin karşılığını almak için çaba sarf etmiyorum. Tek düşüncem benim olanı ile ilgilenip okuyucularıma anlamlı bir makale, içerik sunmak.
Saygı ve sevgilerimi sunarım. SesliSitesi.Com Ailesi

Bu alana reklam verebilirsiniz!