Sesli Sohbet Tarayıcı Sorunları

Sesli Sohbet Tarayıcı Sorunları

Çok Kıymetli Kullanıcılarımız: bu makalemizde de sizlere sesli site, sesli chat, ve sesli sohbet sitelerine girerken hangi tarayıcı ile daha hızlı sohbet işlemini gerçekleştirebilirsiniz bunu anlatmak istiyorum..

Bazı kullanıcılarımız uyumlu olmayan tarayıcıları denedikleri için siteye girememekte zorluk çekmekdedir. bu sorunu makalemizin sonunda herkes çözmüş olacaktır. Arkadaşlar SesliChat, sitelerine girerken biliyosunuz ki yedi sekiz  ay öncesine kadar bütün tarayıcılardan giriş sağlanabiliyordu. Ancak bazı tarayıcıların kendi içerisinde yapmış oldukları güncellemeler ile activex denetimi yüklenmemektedir. Hangi tarayıcıdan bahsettiğimizi çoğu kullanıcımız tahmin etmiştir. GoogLe Chrome tarayıcısı yaptığı son güncellemeden sonra maalesef eklentiye izin vermediği için sesli sohbet sistemlerine giriş sağlayamıyosunuz. ancak diğer tarayıcı girişleriniz bu yönde olmalıdır İnternet Explorer, Mozilla firefox, veya opera, olarak sorunsuz yapabilirsiniz.

İnternet Explorer Tarayıcı sorunu ?

İnternet Explorer ise ağır ve eski bir tarayıcı olduğu için sürekli donma ve düşme sorunu yaşanabiliyor. O yüzden tavsiyemiz Mozillaa firefox tarayıcısı veye opera yı kullanabilirsiniz. Bu iki tarayıcı da her ne kadar Google Chrome kadar olmasa da İnternet Explorere göre daha hızlıdır. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi malesef çoğu kullanacılar Chrome hızlı olduğu için ve genelde o tarayıcı kullandıkları için oradan giriş yapmak istiyolar girememe sebebiniz tarayıcınızın eklentiyi kabul etmiyor olmasıdır. Siteler ve oda sağlayıcıları ile herhangi bir bağlantısının olmadığını önemle vurgulamak isterim. SesLi Site olma dışında ayrıcada kullanıcılarımızı sistem hakkında bilgilendirme amaçlı paylaşımlara devam edeceğiz. Güncel yazılarımızı takıp ederek bilmediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Huzurlu Neşeli zamanlar geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir