SesliChat Odaları:

Seslisitesi.com Sesli Sohbet odalarina Hoşgeldiniz. Sesli Siteler‘de Sohbet, Chat, Odalari Ücretlimidir ? Oda içerisinde Kaç kişi ile sohbet edilir. Bu odalar’da neler yapılır ? nasıl girebilirim ve ne gerekli ne yapmam lazım bu odaya girebilmek için. Ok işaretini Takip ediniz.

 ⇓⇓

 
Görmüş oldugunuz Gibi 
Misafir Üye Yetkili Girişimiz Vardır 
Siz sitemizde Görevli iseniz yetkili Girişi 
Misafir iseniz misafir girişinden 
her han gibi Nick name Kullanarak 
Sitemize Giriş Yapabilirsiniz.

Sitemizde odalarda Sohbet etmek ücretsizdir ve sınırsız 7/24 saat online aktif şekilde sevdikleriniz ile birlikde dileğinizce zaman geçirebilirsiniz. seslichat odaları, sizlerin uzak veya yakin ilişkilerinizde tanıdıgınız yada tanımadıgınız kişiler’le Sohbet, Arkadaşlık, Sevgili, Eş, Dost, gibi Bağ kurabilmeniz Adına sunulmuş online Kameralı ve sesli chat, platformudur.

istediginiz kişi ile birlikde seslisohbet odaları,nda özel görüntülü sesli konuşma görüşme yapmak mümkün sitemize ilk girdikten itibaren bunlardan faydalanabilirsiniz.

Daha fazla özellik istemeniz halinde yetki almanız gerekebilir bunlar operatör, admin, coadmin, süperadmin, cetmestar, agent, ve en yüksek staft2 görevi ile sınırlıdır.

Bu görevlerde daha fazla özellik vardır bu özellikler ile’de sesli chat odasında, oda fonu dizayn edebilir  oda ismi degişebilir istediginiz kişiye görev yetki verebilirsiniz. ve daha fazlası vardır özel sohbet odalar arası özel mesajlasma özel sohbet odası bire bir çıkma gibi bi sürü özellikle ile doludur.

Sesli siteleri, hiç bilmeyen yada ilk kez giricek olan arkadaşlarımız yetkili arkadaşlarımızdan  neler yapması hakkında yardım bilgi alabilirsiniz.

Chatsesli odaları, her türlü sohbet eğlence ve Türkü izdivaç gibi odalar ile doludur bu odalar oyunlar düzenlebilir izdivaclar yapılabilir müzik dinleyip dinletebilirsiniz. ve Şiir geceleri veya istediginizde şiirler okuabilirsiniz oda içerisinde istediginiz kişiye yada herkese camera açıp kendinizi gösterip sesli konuşma yapabilirsin.

Sizlerden istediğimiz Lütfen sohbet odalarında seviyeli ve edepli br şekilde misafir bay bayan ve yetkili arkadaşlar ile sohbet etmenizdir. bu bizi inanın çok mutlu eder sorun olmaması halinde sitemizde istediginiz kadar özgürce istediginiz kişi ile sesli sohbet etmek hakkınızdır.

Haksi Halde kurallarımıza uymayan her kim olursa olsun gereken yapılır siteden uzaklaştırılır yetkisi ne olursa olsun lütfen bunu dikkate alınız.

Seslisitesi.com Seslisitesi.net Görüntülü Sesli Ücretsiz sohbet platformu.

Bizleri tercih etdiginiz için teşekkür eder Saygılarımla iYi Sohbetler dileriz Seslisite, Ailesi.

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!