SesliSiteBu

Merhaba arkadaşlar Bugün sesli site bu küfürbaz haydo 🙂 hakkında biraz konuşmak istiyorum sizlerle.

Uzun zamandır yoğunlukdan dolayı sitelerime bir türlü zaman ayıramazken nihayetinde bir boşlukda bakma fırsatı buldum neler yeni? ne gibi özellikler gelmiş bahanesiyle admin panelime giriş yapmış bulundum! giriş yaptıktan sonra ana panelimizde (Yorumlar) kısmında 2 yorum işaretcisi gözüme çarptı hemen bi bakayım dedim ilğinç olan tarafı ise’ yorumda hiç açıklayıcı bir hal yoktu düpe düz hakaret! nefret küfür ve Aile biriylerini katma gibi benzeri şeyler yazılmıştı. şöle bi düşündüm? acaba ben bu kişiye ne yaptım yada ne yapmış olabilirim diye önce bi düşündüm? hemen google arama moturu üzerinden ″seslisitebu″ yazdım ve arat butonuna bastım… karşıma gelen sonuçlar’da sitem ile ilgili bir konuya raslamadım tekrardan admin sayfama döndüm ve yorum içerigini tekrar tekrar okudum şöle bi durdum! ‘Dedim ki bu aptal her kimse kaşınıyor vede kaşıntısını benden bulmak istiyor:) işe baksen bende uğraşmayı çok severim beni oyalayan ve uğraştıran şeyler herzaman ilgimi çeker özelliğim ise inatçı bir yapıya sahip olmam.

SesliSitebu.Com Aciz ve Zavallı Site sahibi.

Gel gelelim bu şahısı tanıyormuyum ? hayır nerden tanıcam her ne kadar internet ortamı günden güne gelişsede bu tür olaylarda kişilerin kimlikleri her daim fake olarak sanal alemde yer alır. bunu herkes neredeyse bilir. peki bu andavalın benimle alıp veremedigi konusuna gelecek olursak henüz bir fikrim yok arkadaşlar ama biliyoruzki gerçek hayatda herzaman küfür ve içerikli yorum, mesaj gibi vb şeylerde bulunan kişiler her zaman zavallı ve aciz duruma düştüğünü biliyoruz. peki bilmeyenlerimiz varmı? elbette var günümüzde aile terbiyesi almamış onlarca yüzlerce hatda binlerce insan var’ Örnek; sesli sitebu isimli sözde bir site sahibi Mareşal Nickli bir it türü ve sohbet kullanıcılarının yönettigi bir site adresi. aciz ve zavallı olması ilk hareketde aile değerlerini bilmeden etmeden insanın sevdiği ve değer verdiği kişileri hedef alarak kötü sözlerle onları aşagılamasıdır.

Bu kişilerin aslında insan toplumları veya içindi bulunduğu ortamlarda hassiyeti gururu şerefi ve kişiliği olmayan tiplerdir arkadaşlar bu saydıklarımdan herhangi birine sahipse insan! herşey beklenebilir malesef. oyüzden şaşırmamak lazım her daim sabırlı olup bu tür olaylarda sakin kalmamız gerekiyor aksi durumlarda her iki tarafında zarar görebiliceği bir olayla karşılaşılan durum söz konusu olabilir.

İlgili yorumdaki yazılan mesajda seslisitebu diyorki; blok atmakla korkuyorsun benı blok atmassan işte bilmem ne yaparım gibi tehtitler:) arkadaş kendisini Bahtal gazi sanıyor heralde hangi devirde yaşıyorsa artık öle hikayeli yorumda bulunmuş 😀 aptal herif ama şunuda diyemeden geçemem bu seslisite bu şahsına başlangıç diyebilirim yazılan konu sadece bugünki biraz neşeli ve iyimser olma yönümden yazılmış olan bir makaledir aslını sonra alıcaksın bugün iyisin yine sana iyi okumalar seslisitebu kamili:)

Bu alana reklam verebilirsiniz!