SesliSiteler

Bugunki Makelemizin Başlıgı Sesli Siteler konusu arkadaşlar.

Sesli Chat siteleri’ni insanlar ne için Kullanır ? Seslisiteler, nedir ? Sesli site, ne işe yarar ve kimler yararlanır.

Hemen sizlere açıklamasını yapalım.

Seslisiteleri ‘ni insanlar internet ortamlarında kendilerine yeni bir bay bayan arkadaş bulmak için tercih eder bir kısmı kendisine eş, sevgili, bulmak adına sohbet sitelerine girmek için google’De sesli siteler, araması yapar ve ilk gördugu yada begendigi bir sesli site adresine girer.

sesliler
sesliler

Bir merhaba ile başlar ve nasılsın nerden adım burak gibi sözleriyle sohbetine devam eder.

Canınız sıkılıyor olabilir can sıkıntısını giderecek birşeyler yapmaya ihtiyac duyar insan ya internet okey oynar yada facede twitter gibi büyük sosyal aglarında sohbet eder. bazılarımız ise sesli siteleri, tercih eder neden mi ? Çünki ücretsiz arkadaşlık hizmeti veren bu siteler hem kameralı hemde sesli olarak insanlara yayın yapan bir sohbet türüdür.

Evinizde veya arkadasınızda iş yerlerinde yurtlarda iseniz bir pcniz var ise bunları yapmanız çok kolay olucakdır. sitemizde konuşmak için mikrofona ihtıyacınız olucak birde webcam, yani kamera bunlarda varsa sesli ve görüntülü sohbet etmenize kimse engel olamaz.

İlk yapmanız gereken seslisitesi.com sitemize gelerek sohbet’e giriş bölümünden sohbet giriş resmine butonuna tıklayınız. ve açılan penceremizde üye girişi, Misafir girişi, seçeneklerini seçerek sohbete katılabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda dileğinizce sohbetler edebilir yeni arkadaşlarla tanışabilirsin.

Sesli Siteler, Sadece sohbet Amaçlımı ?

hayır tabikide bu tip sohbet kanallarını insanlar toplantılarında Aile sohbetlerinde ve dini sesli sohbetlerde’de kullanabiliyor ücretsiz ve üyeliksiz olması kullanıcılarımızın en sevdigi yön ve birde kameralı olması sohbete renk katıyor.

Tabiki bu yerleri farklı amaçla ticari olarakda kullanan arkadaşlarımız var Örnek vermek gerekirse Sesli kal Gül güzeli gibi site sahipleri bu tip yerleri insanların üzerinden para kazanarak sohbet sitesi, sunuyor.

Bizler ve onca sesliler, varken hemde ücretsiz olarak insan oğlu neden para verirki tabi buda ayrı bi durum anlamış degilim.

Türkiye’de onca geçim sıkıntısı yaşayan insanlar buralarda ücretli olarak yetki görev alır ve kendisine ait odalarda sohbet eder. siz siz olun arkadaşlık sitelerinde ücretli görev ve oda almayın arkadaşlar zaten sizlere ücretsiz olarak sunulan yerlerde daha fazla kandırılmayın.

Seslisitesi.com ailemize katılıp sohbet farkını yaşayın farklı olmak isteyenlere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir