Sitemizin Sohbet Kuralları

Seslisitesi.com Ücretsiz sesli sitemizdeki Sohbet kuralları. tüm üye ve misafirlerin uyması gereken Sohbet kurallarımızı. Lütfen okuyunuz.

 

GörevLi arkadaşLarımızın uyması gereken kuraLLar ve son dönemde uyuLmayan ve ceza gerektiren kuraLLarı sizLere azda oLsa anlatmaya çaLıştık.

NOT: seslisitesi.com görevLi arkadaşLarımızı biLgiLendirmeye 
yöneLik açmış oLduğumuz konumuzda eksik kaLan kısımLarda 
bizLere yardımcı oLursanız seviniriz.

Görevli Olan Arkadaşların bilmesi gerekenleri

Sitemizde görev yapmakta oLan kişiLerin bazı kuraLLara uyması gerekmektedir. Bu kuraLLara uymak mecburi oLup uymayan görevLiLerimiz de ceza aLacaktır. Herhangi bir görevLinin kuLLanıcıya kişiseL nedenLerLe ban, gag, gibi yetkiLer kuLLanması kesinlikle yasaktır.

GörevLinin görevLi üzerinde yetki kuLLanması engeL,  gag, gibi yetkiLer kuLLanması yasaktır. GörevLi arkadaşLarın izinsiz kuLLanıcıLarın özeLLerine girip rahatsızlık vermesi yasaktır.

Oda Sahiplerinin Kuralları

Oda sahipLeri arkadaşLarımız kuLLanıcıLarı odaLarından herhangi bir sebebLe kovamaz. Oda engeLi iLe cezaLandırabiLir. Küfür, argo, rekLam varsa banLama yetkisine sahiptir. GörevLi arkadaşLarımızın kürtçe odası dışında mikte kürtce konuşması, şarkı caLması, kürt propagandası yapması kesinLikLe yasak oLup uymayanLar cezaLandırıLcaktır. Eger kuLLanıcı çaLıyorsa uyarmak zorunda oLup gerekirse engellemelidir. Site sorumLusundan habersiz nick değiştirmek kesinLikLe yasaktır. Site huzuru bozucu argo, küfür, hakaret, din, ırk, ayrımcılığı ve keLimeLer kuLLanmak yasaktır. GörevLiLerin kuLLanıcıLar arasında tartışması, küfür etmesi kesinLikLe kiLit sebebidir. Sorunu oLan görevLilerimiz sorunLarını topLantı odamızda yada oda sorunLarı odamızda haLLetmek zorundadır. Hiçbir görevLi kendi kafasına göre diğer görevLiyi kitLeme, banLama, gagLama hakkına sahip degiLdir.

Bu kuraLa uymayan görevliler cezaLandırıLcaktır. GörevLiLerimiz konuşmaLarıyLa, sohbetiyLe kuLLanıcıLarımıza örnek oLmak zorunda oLup yardım etmek zorundadır. Bu saydığımız kuraLLar sitemizde görevLiLerimize görev verirken anLatıLan kuraLLar oLup oda sahibi, chatmaster, yada süper adminLerimizin yanına yardımcı görevLi aLırken bu kuraLLarı onLara anLatması gerekmekte oLup yapıLan hataLardan görevi veren kişi sorumLudur. www.seslisitesi.com sohbet kuralları.