–speakychat İndir sohbet’e başla

“Sesli chat sistemleri üzerinde kurulu olan dowland skeaypchat ile sohbet odalarına giriş yaparak sohbet edin.

speakychat.com sistemleri 1999 2000 li yılları arasında geliştirmiş oldugu ingilizce adı verilmiş sohbet türü sitelerdir bu siteler o zamanlar yazılı sohbet sistemlerine dayanıyordu ve teknolojinin ilerlemesi halinde güncellemeler gelerek türkçe adı ile sesli sohbet, adı verilmiş internet üzerinden sohbet etme sistemleri ve siteleridir.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki skeypchat skyp sohbet ismi neredeyse aynı google motorları ve güncellemeleri günden güne kendini güncellemekde ve bu nedenle isim benzerlikleri sorunları yasanabılıyor google arama motorları üzerinde. bu sebepden sizlere açıklayıcı olsun diye skeypchat, ismi nedir ne anlama gelir anlatmak istedim.

speakychat, yazılı ve sözlü sohbet haber sistemi ile insanlar yaşamlarında haber ve sohbet edebiliyor bunları bir zamanlar yazılı olarak gerçekleştiren insanlarımız 2016 yılı ve daha öncesi sesli, ve görüntülü olarak insanlarla bir arada sohbet edip günlerini geçirmekde bununla birlikde skpy yani eski adı ile msn güncellenmesi ve degişmesi halinde skpye adı verilmiş sohbet kamerali chat sistemi ile yeniden insanların hayatlarına girmiş durumda fakat skype açıkları yüzünden kişisel veriler ve kullanıcı bilgilerine ulaşan hackerler tarafında bazı arkadaşlarımızın skpye, hotmail hesapları kırılarak çalınmakda.

Skpye kullanan kişiler tedirgin bir şekilde kullanmaya devam ederken skpye yöneticileri bununla ilğili bir acıklamada bulunmadı ve gerekenleri yapmadı.

Kullanıcı kaybı yaşayan skpye sahipleri.

speakychat sistemleri tarafından kurulmuş olan sesli siteleri, türü sitelerde takılmayı ve sohbet etmeyi daha çok seviyor neden mi ? bir nick ile 100 odalı sohbet odalarından farklı insanlarla tanısmayı ve sohbet etmeyi tercih etmekde ailesi ve sevgili olan bay bayan arkadaslar güvenli ve özgürçe hic bir ücret ödemeden kayıt olmadan direk sohbet odalarından zamanlarını en iyi şekilde geçirebiliyor.

Sizlerde bu tip sorunları yaşiyorsanız seslisitesi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. iyi sohbetler seslisite ailesi.

Bu alana reklam verebilirsiniz!