Sohbet Temaları

Türkiyenin En iyi Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sitesinde bulunuyorsunuz. Sitemize Hoşgeldiniz.√

Merhaba arkadaşlar Satılık sesli sohbet, magazin, kişisel, blog, wordpress temaları burada sizler için paylaşılmakda. WordPress temaları için istenen fiyat, ve diğer bilgiler görmüş oldugunuz resimlerin altında yer alıcakdır. Temalarımız Orjinal olup Lisans hakları vardır. Temayı Satın aldıgınız andan itibaren sınırsız istediginiz gibi kullanma hakkına sahipsiniz. temalarımızda site adresi ‘link çıkışı’ yoktur. tamamen size özel tasarlanmış dileginiz gibi edit hakkına  sahip olucaksınız.  temalarımız orjinal olup telif hakkı ile satılmakdadır.

Google ile uyumlu Mobil WordPress sesli sohbet temaları, arayan dostlarımız için resim ile gösterilmekdedir resimlerin hemen altında link ile beraberinde fiyatı yer alıcakdır. vericegim linklere tıklayarak temanın tamamını görebilirsiniz.

Tema Adı= Tr- Eccepure : Teması Kolay ve Şık görünümü ile seo konusunda oldukça güzel ve hoş bir temadır.  Bu tema ile Kişisel sitenizde, Blog sitenizde, Sohbet sitenizde Kullanabilirsiniz. herşeye uyumlu olan bu güzel tema için istenen birim.

Fiyatı = 50 tl orjinal dosyaları ile beraberinde gönderilecekdir. Temanın Devamını Görmek İçin.

Site Adresi= sesliseslen.com adresinden temanın tümüne bakabilirsiniz.

Seo puanı= %88 & %90

SesliSeslen.com WordPress Teması
SesliSeslen.com WordPress Teması

Tema Adı = Seo Puan Teması

Kendi Sitemizde Kullandıgımız bu Şık tema seo konusunda oldukça iyi orjinal bir temadır ister magazin, ister blog, ister sohbet, için kullanabilirsiniz. Full orjinal dosyaları ile alıcısına gönderilmekdedir.

Fiyatı= 50 tl

Seo puanı= %95 & % 96

SesliSitesi.com WordPress Teması
SesliSitesi.com WordPress Teması

 

Tema Adı= Play Tema

Aslına bakılırsa Radyo, müzik için tasarlanan bu hoş tema Sohbet içinde oldukça hoş bir temadır. seo konusunda’da harika. orjinal temadır.

Fiyatı= 25 tl

Site Adı= seslinerde.net

Seo Puanı= % 85 & % 88

Seslinerde.net WordPress Teması
Seslinerde.net WordPress Teması

 

Tema adı= Teknoloji teması

Pek çok özelligi bulunmakda arkadaşlar wordpress admin giriş yaptıkdan sonra tema ayarlarına gelerek (site logo) slider resimleri, arka plan renk ve resimleri, site genişlik, ve görünüm şekli, ön sayfa ayarları, alt foter özelleştirme, vs bunun gibi pek çok özelligi ile pek çok alanda kullanabilir temadır. magazin, haber, teknoloji,

Fiyatı= 75 tl

Seo puan= % 85 & % 90

Site Adresi= neselinet.com

 

NeseliNet.Com WordPress Teması
NeseliNet.Com WordPress Teması

Yeni temalar zamanla eklenecektir. Ücretsiz Temalar da elimde mevcutdur skype ile bilgi verilir. (seslisitesi) skpye adresim ekleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir